Monitor KSeF

Status KSeF

KSeF działa poprawnie

Wszystkie trzy środowiska odpowiadają prawidłowo. Wysyłka faktur przebiega bez zakłóceń.

Ostatnie sprawdzenie: 6 s temu · co 5 min

Niezależny monitoring rządowego API KSeF 2.0 prowadzony przez Biurko. Nie jesteśmy powiązani z Ministerstwem Finansów.

Środowiska

API KSeF 2.0 · sondy co 5 min
Produkcja
Działa poprawnie
api.ksef.mf.gov.pl
484 msczas odpowiedzi
100.00%
24 h
99.95%
7 dni
99.96%
90 dni
Demo
Działa poprawnie
api-demo.ksef.mf.gov.pl
205 msczas odpowiedzi
100.00%
24 h
99.95%
7 dni
99.95%
90 dni
Test
Działa poprawnie
api-test.ksef.mf.gov.pl
706 msczas odpowiedzi
99.65%
24 h
99.90%
7 dni
99.90%
90 dni

Dostępność — ostatnie 90 dni

Bez zakłóceń Częściowe zakłócenia Poważna awaria Brak danych
Produkcja99.96%
21.07.202618.10.2026
Demo99.95%
21.07.202618.10.2026
Test99.90%
21.07.202618.10.2026

Czas odpowiedzi — ostatnie 24 h

0 ms500 ms1000 ms17:0521:0501:0505:0509:0513:0517:05

Incydenty i prace serwisowe

RSS
26 sierpnia 2026

Pozostałe dni w tym okresie: bez incydentów.

Nie chcesz sprawdzać tej strony?

Biurko wysyła faktury do KSeF za Ciebie — i samo pilnuje statusu. Podczas awarii kolejkujemy dokumenty i automatycznie ponawiamy wysyłkę, gdy KSeF wróci.

Załóż darmowe konto

Czym jest KSeF i skąd te dane?

KSeF (Krajowy System e-Faktur) to centralny system Ministerstwa Finansów, przez który polskie firmy obowiązkowo wystawiają faktury ustrukturyzowane — od 1 lutego 2026 r. najwięksi podatnicy VAT, a od 1 kwietnia 2026 r. wszyscy pozostali. Gdy KSeF nie działa, staje fakturowanie w całej Polsce.

Ta strona pokazuje wyniki naszych własnych sond: backend Biurka odpytuje rządowe API KSeF 2.0 zapytaniem HTTP co 5 minut i publikuje tu wynik każdej próby — bez upiększania.

Wystaw fakturę w trybie offline24 i prześlij ją do KSeF najpóźniej w następnym dniu roboczym po dniu wystawienia. Faktura jest ważna od momentu wystawienia. W Biurku ten krok robi aplikacja: kod QR i termin dosłania trafiają na fakturę same, dokument czeka w kolejce, a wysyłkę ponawiamy sami, gdy KSeF wróci.

Pliki cookies

Używamy tylko niezbędnych plików cookies. Statystykę odwiedzin prowadzimy na serwerze, niczego nie zapisując w Twoim urządzeniu. Polityka witryny